80.000€

Banesë në shitje kodi-553

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Shitet banesa në Prishtinë në lagjen Aktash kati 8 me 62m² neto .Banesa ka sallon,kuzhinë,dhomë gjumi,banjo, dhe ballkon ,çmimi 80.000€.

Contact An Agent

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Aktash
• Kati 8
• 62m²neto
• Sallon
• Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Çmimi 80.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL