130.000€

Banesë në shitje kodi-552

Banesë 3 Bedroom 2 Bathroom

Shitet banesa në Prishtinë në lagjen Arbëria në një ndër lagjet më të kërkuara të Prishtinës, kati 1 me 117m² .Banesa ka sallon,kuzhinë,3 dhoma gjumi,banjo,wc dhe ballkon ,çmimi 130.000€.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -552

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Arbëria
• Kati 1
• 117m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Ballkon
• Çmimi 130.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL