Banesë në shitje kodi-551

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Shitet banesa në Prishtinë në lagjjen Emshir rruga B kati 7 me 78m² .Banesa ka sallon,kuzhinë,1 dhomë gjumi,banjo dhe ballkon ,çmimi 62.000€ pa mobilje.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -551

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Emshir
• Kati 7
• 78m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 1 dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Çmimi 62.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL