49.000€

Banesë në shitje kodi-549

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Shitet banesa në Prishtinë në lagjjen Mati 1 rruga B kati 3 me 55m² .Banesa ka sallon,kuzhinë,1 dhomë gjumi,banjo dhe ballkon,është tërësisht e mobiluar,çmimi 49.000€.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -549

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Bregu I diellit Mat 1
• Dhomë dite
• Kuzhinë
• 1 dhomë gjumi
• Banjo
• Shpajz
• Çmimi 49.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL