105.000€

Banesë në shitje kodi-543

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Shitet banesa në Prishtinë në lagjjen Mati 1 rruga B kati 6 me 85.50m² .Banesa ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo,wc dhe ballkon,banesa shitet pa mobilje,çmimi 105.000€.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -543

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Mat 1
• Kati 6
• 85.50m²
• Dhomë dite
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Terracë
• Çmimi 105.000€

Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL