140.000€

Banesë në shitje kodi-538

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Shitet banesa në Prishtinë në lagjjen Dardania kati 4 me 78m2 .Banesa ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo dhe wc dhe ballkon,shpajz është tërësisht e mobiluar,çmimi 140.000euro I negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -538

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Dardania
• Kati 4
• 78m² neto
• Dhomë dite
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• 2 banjo
• Shpajz
• 2 terraca
• Çmimi 140.000€

Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL