133.000€

Banesë në shitje kodi-536

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Shitet banesa në Prishtinë në lagjjen Mat 1 kati 7 me 88m2 .Banesa ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo dhe ballkon,është tërësisht e mobiluar,çmimi 133.000euro I negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -536

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Mat 1
• Kati 7
• 88m²
• Dhomë dite
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Çmimi 133.000€ i negociushëm
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL