Banesë në shitje kodi-533

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Shitet banesa në Prishtinë lagjja Ulpiana kati 3 me 50m2 neto .Banesa ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo dhe ballkon,është tërësisht e mobiluar,çmimi 90.000euro I negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -533

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Ulpiana
• Kati 3
• 50m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Komplet e mobiluar
• Çmimi 90.000€ i negociushëm
• Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL