74.000€

Banesë në shitje kodi-532

Shitet banesa në Prishtinë mahalla e muhaxherëve kati 7 me 77m2.Banesa ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo,wc,garazhë dhe ballkon,është tërësisht e mobiluar,çmimi 74.000euro I negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -532

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Mahalla e muhaxherëve
• Kati 7
• 77m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo+wc
• Ballkon
• Garazhë
• Banesa ka 2 ashensorë
• Komplet e mobiluar
• Çmimi 74.000€ i negociushëm
• Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL