1.150€/ m²

Banesë në shitje kodi-250

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri.Banesa është në katin e 5-të e rregulluar dhe e mobliuar ka dhomë dite me kuzhinë,2 dhoma gjumi ,banjo,wc,ballkon.Lokacioni qendër lagjja Pejton ,çmimi 1.150€/ m².

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -250
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Pejton
• Kati 5
• 90m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Ballkon
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 1.150€/ m²

Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL