Banesë në shitje kodi-249

Banesë 3 Bedroom 3 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje moderne ka sallon,kuzhinë , 3 dhoma gjumi,banjo,wc,ballkon, lift,gjendet në një lokacion shumë të mirë te Qafa afër shkollës Meto Bajraktari çmimi 210.000€. Banesa shitet e mobiluar .

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -249
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Qafa
• Kati 6
• 140 m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Ballkon
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 210.000€

Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL