Banesë në shitje kodi-188

Të dhënat e pronës: Banesa është në katin e 6-të ka 86m2 në neto ndërsa sipërfaqja faktke 124m2.Banesa ka sallon,kuzhinë,3 dhoma gjumi,banjo,wc,dhe ballkon me sipërfaqe 15m, shitet e pamobiluar,çmimi 136.000euro i negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -188
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Dodona
• Kati : 6 ka lift
• 124m² faktike
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo dhe wc
• Ballkon
• Çmimi 136.000€ i negociushëm
• Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL