E shitur

Banesë në shitje kodi-187

Banesa është ndërtim i ri dhe e pa mobiluar ka vetëm kuzhinën është në katin e 8-të. Ka sallon,kuzhinë, dhomë gjumi, banjo,ballkon dhe garazhë .Ka rrymë dhe ujë 24h banesa ka ndriçim natyral shumë të mirë me diell të mjaftueshëm gjatë gjithë ditës si dhe pamje të bukur nga ballkoni,çmimi 50.000euro.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -187
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja :Tophane
• Kati 8 ka 2 lifta
• 58m²
• Sallon
• Kuzhinë
• dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Çmimi 50.000€ i negociushëm
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL