98.500€

Banesë në shitje kodi-147

Banesë 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Banesa është ndërtim i ri e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje moderne ka sallon,kuzhinë , 3 dhoma gjumi,banjo,wc,ballkon,bodrum,garazhë,lift,çmimi 98.500€. Banesa shitet e mobiluar .

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -147
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja :Bregu i diellit
• Kati 5
• 91m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Bodrum
• Ballkon
• Garazhë
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 98.500€

Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL