Banesë në shitje kodi-145

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje moderne ka sallon,kuzhinë , dhomë gjumi,banjo,ballkon,lift,gjendet në një lokacion shumë të mirë afër shkollës çmimi 33.000€. Banesa shitet e mobiluar .

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -145
• Vendi : Fushë Kosovë
• Kati 7
• 70m²
• Sallon
• Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Lift
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 33.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL