E shitur

Banesë në shitje kodi -143

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom 1 Garage

Banesa është ndërtim i vjetër e vendosur në pjesën më të bukur të qytetit.Banesa ka dhomë dite me kuzhinë,2 dhoma gjumi ,banjo,ballkon,shpajz është tërësisht e renovuar .Ka afër shkollën Dardania dhe Xhemail Mustafa .

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -143
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Dardani
• Kati 3
• 67m² neto
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Shpajz
• Ngrohje qendrore
• Çmimi me marrëveshje
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL