42.000€

Banesë në shitje kodi-139

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri e mobiluar tërësisht .Banesa ka dhomë dite , 2 dhoma e fjetjes,kuzhinë me teknikë të bardh‏ë, tryezari dhe elementet tjera përcjellëse,banjo,bodrum,nxemje qendrore,

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -139
• Vendi : Fushë Kosovë
• Kati 3
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Bodrum
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 42.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL