125.000€

Banesë në shitje kodi-138

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Banesa është ndërtim i vjetër (e renovuar)dhe e mobiluar.Banesa ka sallon,kuzhinë , 2 dhoma gjumi,banjo,ballkon,gjendet në një lokacion shumë të mirë afër shkollës Hasan Prishtina në Ulpianë çmimi 125.000 euro i negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -138
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Ulpiana
• Kati 4
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ngrohje qendrore
• Rezervuar uji
• Çmimi 125.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL