90.000€

Banesë në shitje kodi-1231

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Shitet banesa në lagjen Ulpiana kati 3 me 50m² ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi , banjo,ballkon , komplet e mobiluar dhe e renovuar çmimi 90.000€ i negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -1231
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja :Ulpiana
• Kati 3
• 50m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Komplet e mobiluar dhe e renovuar
• Çmimi 90.000€ i negociushëm
• Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL