135.000€

Banesë në shitje kodi-1225

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom 60 ft2

Banesa është komplet e renovuar gjendet në një lokacion shumë të kërkuar në rrugën kryesore te Qafa .Banesa mund të shfrytëzohet për banim si dhe për zyre.Ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo,ballkon,çmimi 135.000€ i negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -1225
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja : Qafa
• Kati 4
• 60m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Komplet e renovuar
• Çmimi 135.000€ i negociushëm
• Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL