Banesë në shitje kodi-0133

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom 67 Garage

Banesa është ndërtim i ri e vendosur në pjesën më të bukur të qytetit.Banesa ka dhomë dite me sofa 3, 2 dhe 1, si dhe komodinë për TV- dalje në ballkon dhomë e fjetjes e mobiluar komplet- dalje ne ballkon ,kuzhinë me teknikë të bardh‏ë, tryezari dhe elementet tjera përcjellëse,banjo me jacuzzi dhe elementet tjera, shpajz,alarm,nxemje qendrore,kondicioner.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -0133
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Arbëria
• Kati 7
• 67m²
• Sallon
• Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 62.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL