Banesë në shitje kodi-0132

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Banesa është ndërtim i ri është e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje të reja shitet e mobiluar ka sallon,kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo,wc,ballkon ,çmimi 76.000euro.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -0132
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Mati 1
• Kati 3
• 90m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 76.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL