Banesë në shitje kodi-0128

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Banesa gjendet rrugës për Gërmi afër pompës së benzinës është e ndërtim I ri dhe është e rregulluar bukur me mobilje të reja ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,2 banjo,ballkon çmimi 83.000euro.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -0128
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja: Tokbahqe
• 111m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon
• Ngrohje qendrore
• Çmimi 83.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL