62.000€

Banesë në shitje kodi-0099

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

E vendosur në një lagje shumë të qetë të Prishtinës kjo banesë gjendet te banesat e bardha në breg diellit është tërsisht e renovuar dhe ka sallon,kuzhinë ,dhomë gjumi,banjo,shpajz,ballkon ,shitet e mobiluar.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -0099
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Bregu i diellit
• Banesë
• Kati 3
• 63.71m²
• Sallon
• Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Çmimi 62.000€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL