164.250€

Banesë në shitje kodi -0098

Banesë 3 Bedroom 2 Bathroom

Banesa është me hapësirë prej 125m2, Kati IV, ka sallon, kuzhinë, shpajz, ballkon dhe tre dhoma gjumi. Dhoma e gjumit e prindërve ka edhe hapësirën për gardërobë, Banesa ka banjo tush te veçantë, WC dhe hapësirën për rroba laventeri dhe hekurosje.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -0098
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Bregu i diellit
• Banesë ndërtim i ri nga Ontex
• Kati 4
• 125m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Lavanteri
• Ballkon
• Çmimi 164.250€
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL