Marrëveshje

Banesë në shitje kodi-0097

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

E vendosur në një lagje shumë të kërkuar të Prishtinës 2 min larg qendrës së qytetit kjo banesë e rregulluar me një stil të veqant ju ofron një komoditet të lartë me një hapësirë të madhe .Banesa është ndërtim i ri dhe ka sallon ,kuzhinë ,2 dhoma gjumi,banjo,wc,ballkon.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -0097
• Vendi : Prishtinë lagjja Tophane
• Banesë ndërtim i ri
• Kati 4
• 90m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo+wc
• Ballkon
• Çmimi me marrëveshje
Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL