Banesë me qira kodi-0093

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Jepet banesa me qira në lagjen Dardania afër bast-trade te parku i Dardanisë kati 2 me 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,banjo dhe wc.Banesa është e mobiluar por mund të jepet edhe e pamobiluar,çmimi me mobilje 450euro .

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi-0093
• Prishtinë
• Dardani
• Banesë e renovuar
• Kati 2
• 78m² neto
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Ballkon
• Banjo
• wc
• Ngrohje qëndrore
• Çmimi 450€

Lokacioni Prishtinë Dardani
Çmimi 450€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL