1100€ m2

Banesë në shitje kodi-0084

Përshkrimi:Banesa është ndërtim i vjetër ka pamje kah lindja banesa ka 3 dhoma gjumi ,salon,kuzhinë ndaras I ka 2 shpajza si dhe 2 ballkona ,banjo,wc .Banesa është e parenovuar.Lokacioni është shumë i mirë gjendet në Dardani te santea . Lokacioni :Banesa gjendet në Dardani Informata e shitjes: Çmimi 1100€ për m² Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi-0084
• Dardani
• Banesë
• Kati 5
• 101m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• wc
• 2 Ballkona
• 2 shpajza
• Nxemje qëndrore