77.000€

Banesë në shitje kodi-0082

Përshkrimi: Banesa është në katin e I-rë, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe rezistente ndaj zhurmës. Enterieri i banesës është shumë i mirë dhe modern. Banesa shitet komplet e mobiluar. Lokacioni :Banesa gjendet në qendër afër pakut të qytetit. Informata e shitjes: Çmimi 77.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0082
• Qendër te parku i qytetit
• Banesë
• Kati 1
• 65m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 1 dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Nxemje qëndrore