Banesë në shitje kodi-0075

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi:Banesa është e ndërtim I ri e mobiluar ekstra.Ka dhomën e ditës me kuzhinë dhe dy dhoma gjumit ,banjo,ballkon ,shpajz dhe parking. Lokacioni : Banesa gjendet në lagjen Emshir. Informata e shitjes: Çmimi 97.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0075
• Banesë
• Emshir
• Kati 1
• 90m2
• Sallon
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Shpajz
• Parking në kuadër të banesës