Banesë në shitje kodi-0073

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi:Banesa është e renovuar dhe e mobiluar .Ka dhomën e ditës me kuzhinë dhe një dhomë gjumit ,banjo. Lokacioni : Banesa gjendet në qendër rruga Agim Ramadani. Informata e shitjes: Çmimi 83.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0073
• Banesë
• Aktash
• Kati 9
• 75m2
• Sallon
• Kuzhinë
• 1 dhomë gjumi
• Banjo