E shitur

Banesë në shitje kodi-0071

Banesë 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi:Banesa është ndërtim i ri .Ka sallonin me kuzhinë ,3 dhoma gjumi,2 banjo ,2 ballkona e rregulluar dhe e mobiluar me mobilje të reja. Lokacioni : Banesa gjendet në qendër të qytetit në lagjen tophane. Informata e shitjes: Çmimi 90.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0071
• Banesë
• Tohane
• Kati 7
• 105m2
• Salon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• wc
• 2 ballkona
• Nxemje qëndrore