E shitur

Banesë në shitje kodi-0067

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi:Banesa ka: 2 dhoma të fjetjes salloni shumë i madh kuzhina, dy banjo, shpajzi jashtë hapesires së banesës -ndërtim i vjetër -kati 4 -lifti dhe ngrohja qendrore-pamja kah qyteti -parking i madh pa pagesë në kuadër të banesës -. Banesë shumë e përshtatshme për familjar sepse e ka parkun për fëmijë ose pleq me fontane e me gjelbërim, i ka afër të gjitha qendrat e institucionet si: Spitali, Cerdhja, Shkolla, pastaj konviktet e studenteve, sheshin, etj. Pronari i banesës shqiptar. Dokumentacioni në rregull Lokacioni : Banesa gjendet në Ulpianë Informata e shitjes: Çmimi 75.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0067
• Ulpianë
• Banesë
• Kati 4
• 73m2
• Sallon
• 2 Dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Shpajz
• Banjo
• Wc
• Lift