Banesë në shitje kodi-0062

Banesë 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi : Banesa është ndërtim i ri - Enterieri i banesës është ekskluziv, i punuar me dekorime klasike dhe moderne - Dyert e brendshme janë dyer të bardha kualitative të dekoruara, të prodhuesit slloven Lesna. - Të gjitha dritaret e banesës janë me roleta. - Qermamika e banjove është qeramikë e klasit të parë, të prodhuesit italian. - Banesa ka ngrohje qendrore, korridori ka ngrohje edhe në dysheme. - E tërë hapësira e banesës ka pajisje të klimatizimit. - Banesa ka të insaluara edhe pajisjet modern të alarmit të sigurisë, pajisje këto Ëireless (pa kabllo). - Interneti Ëireless dhe televizioni kabllor janë të instaluara në të gjitha dhomat e banesës. - Banesa është e mobiluar me mobile bashkëkohore të prodhuesve të njohur italian. . Lokacioni : Banesa gjendet në Fushë Kosovë Informata e shitjes: E pa mobiluar 87.000€ Çmimi 100.000 Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0062
Fushë Kosovë
• Kati 3
• 125m2
• Sallon
• 2 Dhoma gjumi
• 1 dhomë pune
• Kuzhinë
• Tryezari
• 2 Banjo
• 2 Ballkona