790€ për m2

Banesë në shitje kodi-0060

Banesë 3 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Përshkrimi : Banesa është ndërtim i ri shumë kualitativ është e renovuar ekstra dhe mobiluar komplet ka sistem alarmi bën edhe ndrrim me ndonjë banesë më të vogël . Lokacioni : Banesa gjendet në Breg të diellit. Informata e shitjes: Çmimi 790€ m2 Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0060
Breg të diellit
Shitet e mobiluar
• Kati 5
• 132m2
• Sallon
• 3 dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• W c
• Ballkon
• Sistem alarmi