Banesë në shitje kodi-0059

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ndërtim I ri ka furnizim të rregullt me ujë dhe rrymë .Banesa shitet e mobiluar Lokacioni : Banesa gjendet në lagje tw spitalit Informata e shitjes: Çmimi 70.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0059
Lagje të spitalit
• Kati 3
• 80m2
• Sallon
• 2 dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• wc
• Ballkon
• Lift