Banesë në shitje kodi-0058

banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Përshkrimi : Tre minuta në këmbë nga Kafet e Vogla, apartamenti gjendet në hyrje të lagjes Arbëria (ish-Dragodan)dhe ofron të gjitha komoditetet e qendrës, me cmim shumë më të volitshëm. I orientuar kah jug-perëndimi, mjaft i qetë. Sip. 103 m2: dhome dite, kuzhinë gatim-ngrënie, dy dhoma gjumi, banjo, wc, korridor i madh dhe ballkon. Kati i shtatë, me lift, ka nënkulm që mund të përshtatet në hapësirë banimi, momentalisht i pashfrytëzuar. Ka ngrohje qendrore dhe klimatizim. Apartamenti është i mobiluar në stilin "bohemian chic" me shije dhe origjinalitet. Zona është tepër e kërkuar nga ndërkombëtarët për qera. Ka furnizim të rregullt me ujë dhe rrymë. Lokacioni : Banesa gjendet në Arbëri Informata e shitjes: Çmimi 110.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0058
Arbëri
• Kati 7
• 103m2
• Sallon
• 2 dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• wc
• Ballkon
• Lift