190.000 euro

Banesë në shitje kodi-0057

Përshkrimi : Banesa është ndërtim i vjetër dhe është e pa renovuar ka pamje në të dy anët e banesës. Lokacioni : Banesa gjendet në qendër të Prishtinës. Informata e shitjes: Çmimi 190.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0057
Qendër
• Kati 1
• 100m2
• Sallon
• 3 dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• wc
• 2 Ballkona