36.500€

Banesë në shitje kodi-0055

Banesë

Përshkrimi : Banesa është e re dhe ka sallonin bashkë me kuzhinë shitet e mobiluar . Lokacioni : Banesa gjendet në lagjen Emshir kalabri Informata e shitjes: Çmimi 36.500€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0055
Emshir kalabri
• Kati 7 me lift
• 40m2
• Salon
• Kuzhinë
• Banjo