Banesë në shitje kodi-0054

banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është e re dhe ka pamje kah rruga me pamje jug-perëndim. Lokacioni : Banesa gjendet në breg të diellit .Shkollat afër:Shkolla fillore Iliria. Informata e shitjes: Çmimi 72.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0054
Breg të diellit

• Kati 4
• 99m2 neto
• 2 dhoma gjumi
• Sallon
• Kuzhinë
• Banjo
• ballkon