Banesë në shitje kodi-0049

banesë 3 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ndërtim I vjetër por është ekstra e renovuar dhe e rregulluar shumë bukur Lokacioni : Banesa gjendet në dardani në një lokacion shumë të mire dhe shumë të kërkuar ku i keni afër të gjitha shërbimet si shkolla ,çerdhen , posta ,banka etj. Shkollat afër shkolla fillore Dardania dhe Xhemail Mustafa Informata e shitjes: Çmimi 149.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0049
Dardani

• Kati 3
97m2 neto
• Tri dhoma gjumi
• Sallon
• kuzhinë
• banjo
• 3 ballkona
• nxemje