Banesë në shitje kodi-0048

banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ndërtim I vjetër por është ekstra e renovuar dhe e rregulluar shumë bukur. Lokacioni : Banesa gjendet në lagjen ulpiana në një lokacion shumë të mirë dhe shumë të kërkuar ku i keni afër të gjitha shërbimet si shkolla ,çerdhen ,etj Informata e shitjes: Çmimi 95.000€ i negocushëm Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0048
Ulpianë

• Kati 4
• Dy dhoma gjumi
• Salon
• kuzhinë
• banjo
• ballkon
banesa shitet e mobiluar