186.000€

Banesë në shitje kodi-0044

Përshkrimi : Banesa është e renovuar ashensori I ri ngrohje nga qyteti dhe me rrymë rezervuar uji me kapacitet 1.500L invertor 3.6kVa,hyrje representative me interfon Lokacioni :Banesa gjendet në qendër të Prishtinës Informata e shitjes: Çmimi 186.000 € Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0044
Qendër
• Kati 9
• 97m2,
• Salon
• Kuzhinë
• Tri dhoma gjumi
• Dy banjo
• Ballkon