56.000 €

Banesë në shitje kodi-0043

banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ndëtim I ri dhe shumë kualitativ . Lokacioni :Banesa gjendet në Mat . Informata e shitjes: Çmimi 56.000 € Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0043
Mat
• Kati 3
• 71m2,
• Salon
• Kuzhinë
• Dy dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon