102.000 €

Banesë në shitje kodi-0041

banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ndërtim I vjetër e renovuar dhe e rregulluar bukur. Lokacioni :Banesa gjendet në qendër të Prishtinës një lokacion I preferuar ku i keni afër të gjitha shërbimet si banka ,posta,markete etj. Informata e shitjes: Çmimi 102.000€ i negocushëm shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0041
Qendër
• Kati 5+6
• 79 m2,
• Salon
• Kuzhinë
• Dy dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon