72.000 €

Banesë në shitje kodi- 0039

banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ndëtim I ri dhe është ndërtim kualitativ. Lokacioni :Banesa gjendet në Emshir lokacion I qetë dhe shumë I kërkuar. Informata e shitjes: Çmimi 72.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0039
Emshir
• Kati 4
• 90m2,
• Salon,
• Kuzhinë,
• Dy dhoma gjumi
• Nxemje
• Banjo
• Ballkon