55.000€

Banesë në shitje kodi-0037

Përshkrimi : Banesa është ndëtim I ri dhe është ndërtim kualitativ. Lokacioni :Banesa gjendet në Aktash lokacion shumë I kërkuar. Informata e shitjes: Çmimi 55.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0037
Aktash
• Kati 6 me lift
• 72m2,
• Salon,
• Kuzhinë,
• Dy dhoma gjumi
• Nxemje
• Banjo
• Ballkon