Banesë në shitje kodi-0036

banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është me dy dhoma gjumi ka dhomën e ditës si dhe kuzhinën ndaras është e rregulluar bukur . Lokacioni: Banesa gjendet në Arbëri . Informata e shitjes: Çmimi 59.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0036

Arbëri

  • Kati  I pestë
  • 85 m2,
  • Salon,
  • Kuzhinë,
  • Dy dhoma gjumi
  • Nxemje
  • Banjo
  • Ballkon