Banesë në shitje kodi-0035

banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është me një dhomë gjumi ka dhomën e ditës si dhe kuzhinën ndaras. Lokacioni: Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë dhe të qetë lagje e re e Prishtinës . Informata e shitjes: Çmimi 48.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0035

Lagje të spitalit

  • Kati  I pestë
  • 62 m2,
  • Salon,
  • Kuzhinë,
  • Një dhomë gjumi ,
  • Banjo,wc
  • Ballkon