100.000 €

Banesë në shitje kodi -0034

Përshkrimi : Banesa është e renovuar rishtazi e mobiluar komplet dhe shumë e përshtatshme për një familje te vogël. Lokacioni :Banesa gjendet në Breg të diellit Informata e shitjes: Çmimi 100.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -0034
Bregu I diellit
• Kati 1
• 64m2,
• Salon,
• Kuzhinë,
• Një dhomë gjumi
• Nxemje
• Banjo
• Ballkon
• Bodrum